Sektörel

Şampiyonlar Ligi finali’nde Tekfen İnşaat imzası

Tekfen İnşaat’ın yapımını gerçekleştirdiği 75 bin seyirci kapasiteli Atatürk Stadyumu, 10 Haziran’da milyonlarca futbolseverin merakla beklediği UEFA Şampiyonlar Ligi final mücadelesi heyecanına sahne olacak.

Türk öğrenciler Uluslararası Huawei Bilişim Yarışması’ndan ödülle döndü

2019 yılından bu yana ilk kez yüz yüze düzenlenen ‘Huawei ICT Competition 2022-2023’ etkinliği tamamlandı.

Opel’den haziran ayında avantajlı kredi seçenekleri

Birbirinden farklı binek ve SUV modellerinde müşterilerine cazip avantajlar sağlayan Opel, başarılı ticari araç modellerinde KOBİ’lere özel indirimlerle yeni bir araç sahibi olmak isteyenleri Opel Showroom’larına bekliyor.

Esenyurt Belediyesi'nden sinyalizasyon ve kavşak çalışmaları

Esenyurt Belediyesi, ilçede araç trafiğinin yoğun olduğu Balıkyolu Caddesi’nde sinyalizasyon ve kavşak çalışmalarına başladı.

Kayseri Büyükşehir’den Sanayici ve İş Adamları Buluşması

Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Sanayici ve İş Adamları Buluşması, Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki’nin de katılımıyla gerçekleştirildi.

Mobilya ihracatçıları rekabetçiliğini korumak istiyor

Ege Mobilya Kağıt ve Orman Ürünleri İhracatçıları Birliği ham MDF'yi işleyerek katma değerli hale getiren ve Türkiye'ye katma değerli döviz sağlayan öncü firmalardan İzmir Yıldız Orman Ürünleri Venni’yi ziyaret etti.

Kordsa yeni teknik merkeziyle Endonezya’yı Asya Pasifik’in ‘inovasyon üssü’ yapacak

Kordsa, Asya Pasifik bölgesindeki ilk teknik merkezinin açılışını yaptı.

EÜD Başkanı Aşık: "Termik santraller arz güvenliği için vazgeçilmez"

Elektrik Üreticileri Derneği’nin (EÜD)  yönetim kurulu yeni dönem ilk toplantısını YK Enerji bünyesindeki Yeniköy Termik Santrali’nde gerçekleştirdi.

Türk Otomotiv Sanayi, ihracat liderliğini bırakmıyor

Otomotiv Sanayii Derneği (OSD), 2023 yılının ocak-mayıs dönemine ait üretim ve ihracat adetleri ile pazar verilerini açıkladı.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ekipleri yol çalışmalarına devam ediyor

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ekipleri, kent içi trafikte ulaşımı rahatlatacak yol yapım ve genişletme çalışmalarına devam ediyor. Ekipler Şirintepe ve Yeşiltepe mahallelerinin ulaşımını kolaylaştıracak Dinçerler sokakta sıcak as

Teksan, IRE’de kiralık jeneratörlerini tanıttı

Teksan, Avrupa’nın en büyük ekipman kiralama ve kompakt makine fuarı IRE’de (International Rental Exhibition) kiralık jeneratör kategorisindeki ürünlerini tanıttı.

Türkiye’de bataryalı elektrikli araç satışları yüzde 251 yükseldi

PwC’nin strateji danışmanlığı grubu Strategy&, elektrikli araç trendlerini inceleyen Elektrikli Araç Satışları Araştırması’nın sonuçlarını yayınladı.

İETT’ye Uluslararası Toplu Taşıma ödülü

Dünyanın en büyük toplu ulaşım STK’sı Uluslararası Toplu Taşımacılar Birliği (UITP), İETT’yi özel ödüle layık gördü. Bu yıl Türkiye’den ödül alan tek toplu ulaşım kurumu olan İETT’nin ilk kadın Genel Müdür Yardımcıs

Chery’nin yeni markası JAECOO dünyaya tanıtıldı

Çinli otomotiv devi Chery’nin yeni küresel markası JAECOO, Nisan ayında Şangay Otomobil Fuarı’nda resmi olarak lanse edilmesiyle eşzamanlı olarak pek çok ülkedeki medya mensupları ve müşterilere yönelik test sürüşlerinde kullanılmaya

Konya Beyşehir’deki 120 yıllık cami restore ediliyor

Konya Büyükşehir Belediyesi, Konya genelinde tarihi eserlerin korunmasına yönelik yaptığı çalışmalar kapsamında Beyşehir ilçesinde bulunan tarihi Kurucuova Camii’nin restorasyonunu başlattı.

Yenilikçi teknolojiye sahip Peugeot modellerinde avantajlı kredi fırsatları

Yenilikçi teknoloji ve göz alıcı tasarıma sahip modellerini müşterileri ile buluşturan PEUGEOT Türkiye, haziran ayında binek ve ticari araç ürün yelpazesi için çok özel fırsatlarıyla fark yaratmaya devam ediyor.

Seç Market “Gücünle Gülümse” projesi ile kadın girişimcileri destekliyor

Seç Market’in kadın girişimcileri desteklemek amacıyla başlattığı “Gücünle Gülümse” projesinin ilk ayağı, Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) iş birliğiyle düzenlenen “Girişimcilik ve Perakende Yönetimi

Başkan Bozkurt’tan 6 kilometrelik bisiklet yolu müjdesi

Dünya Bisiklet Günü dolayısıyla çocuklarla birlikte bisiklet süren Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, ilçeye kesintisiz 6 kilometrelik bisiklet yolu kazandıracaklarının müjdesini verdi.

DenizBank sektördeki en yüksek yenileme oranına ulaştı

DenizBank, sürdürülebilirlik performans hedefleri içeren sendikasyon kredisini ilave kaynak artışıyla yüzde 117 oranında yeniledi. Bu işlemle 2023 yılı başından bu yana DenizBank’ın ekonomiye kazandırdığı taze kaynak miktarı 1.4 mily

Türkiye’nin öncü yatırım hizmetleri ve varlık yönetimi grubu ÜNLÜ & Co, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika piyasalarının önde gelen finans dergilerinden EMEA Finance tarafından Londra’da düzenlenen Achievement Awards 2022’de, üç farklı öd

Reklam

© Hibya haber ajansı. Tüm hakları saklıdır.